Szybki kontakt : 517 787 887

Produkcja oparta na własnych frontach meblowych

Firma WIP Meble jest liczącym się i znanym głównie na lokalnym rynku producentem przede wszystkim mebli kuchennych ale także mebli łazienkowych, szaf oraz innych mebli wg własnego projektu.

Firma WIP Meble  z własną stolarnią jest doświadczonym i prężnym, a zarazem wciąż rozwijającym się zakładem produkcyjnym, otwartym na innowacje w celu zaspokojenia potrzeb coraz to bardziej wymagającego Klienta. Produkcja mebli kuchennych w firmie Wip Meble oparta jest na szerokiej gamie własnych frontów meblowych, wśród których najważniejszą rolę odgrywają te na bazie MDFu. Własna produkcja frontów  stwarza Klientowi nieograniczone możliwości wyboru. Nie ograniczamy frontów rozmiarem, kierunkiem usłojenia czy efektem końcowego wykończenia.

stolarnia     stolarnia2      stolarnia3

Kreatywna i rzetelna praca w połączeniu z 12-letnim doświadczeniem zapewnia wykonanie i realizację projektu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta, zarówno pd względem estetycznym jak i funkcjonalnym.

Działając nie tylko na lokalnym rynku mebli kuchennych, obserwując aktualne trendy i uważnie słuchając potrzeb i oczekiwać Klientów zaobserwowaliśmy, że nie wystarczy już tylko kompleksowe oferowanie projektu, produkcji, montażu i serwisu. Inwestując w nowoczesne technologie, obserwując trendy na całym świecie, postawiliśmy na nietypowe wymiary, unikatowe konstrukcje i ciekawe kształty. Z całego grona firm produkujących szafki z typoszeregu wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego wnętrza, potrzeb, wymagań i oczekiwać Klienta.

Korzystamy z najlepszych systemów i materiałów